Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Стартував прийом заявок на грантову програму для малого та середнього бізнесу у чотирьох областях

Реклама

Стартував прийом заявок на грантову програму для малого та середнього бізнесу, що розташований у Дніпропетровській, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях. Про це інформує пресслужба Мінреінтеграції з посиланням на повідомлення Данської ради у справах біженців.

Як зазначається, ініціатори програми мають на меті допомогти підприємствам і підприємцям подолати негативні наслідки війни, а також посприяти збільшенню робочих місць.

У пріоритеті - підприємства та ФОПи, які постраждали внаслідок війни та реалізують/виробляють товари або надають послуги для покриття базових потреб населення.

Кошти можуть бути використані на покриття різноманітних витрат, зокрема:

  • придбання обладнання;

  • оплату оренди приміщення;

  • оплату лізингу обладнання;

  • інші актуальні потреби бізнесу.

Розмір гранту - до 5 тисяч доларів США.

Також програма передбачає до 5 годин бізнес-консультацій (бухгалтерський облік, маркетинг, юридична допомога тощо). Тему обирає учасник програми.

Консультації проводитимуться компанією, яка спеціалізується на таких послугах (очно або онлайн залежно від місця розташування підприємства).

Для участі у програмі необхідно:

1. Заповнити анкету, додавши бізнес-план у довільній формі (анкета доступна англійською та українською мовами).

2. Працевлаштувати мінімум на 6 місяців принаймні одну особу, яка постраждала від війни. До суми гранту не входить заробітна плата для нового співробітника, проте державою передбачені компенсації, якщо працівник має статус ВПО чи інвалідність.

3. У встановлені терміни надати звіт про те, як отримані кошти були використані на цілі, визначені програмою.

Набір триватиме, поки не набереться необхідна кількість учасників.

Грантова допомога реалізується завдяки підтримці, наданій через Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

LIGA360 - єдине джерело інформації для всієї компанії. Дашборд ключових медіа та конкурентних показників, бізнес-новини й аналітика та управління ризиками. Замов прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини