Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Рада заборонить демонтаж мереж електронних комунікацій під час війни

Реклама

Верховна Рада прийняла за основу проект №9593 «Про внесення змін до статті 115 Закону України «Про електронні комунікації».

Законопроект розроблено з метою недопущення демонтажу електронних комунікаційних мереж чи їх частин в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану.

Таке рішення може прийняти лише постачальник електронних комунікаційних мереж та послуг або суд. Це зумовлено тим, що наслідком таких дій може бути припинення надання електронних комунікаційних послуг населенню, органам влади, на об'єкти критичної інфраструктури, що може призвести до дуже негативних наслідків.

Також змінами до статті 115 пропонується встановити, що органи місцевого самоврядування в межах своїх повноважень сприяють постачальникам електронних комунікаційних мереж або послуг у забезпеченні сталого функціонування електронних комунікаційних мереж та надають допомогу для їх відновлення у разі пошкодження.

Цей законопроект надасть можливість забезпечити стабільне функціонування електронних комунікаційних мереж в умовах надзвичайних ситуацій, надзвичайного та воєнного стану та матиме позитивний ефект для держави, громадян, сил безпеки та оборони, а також бізнесу.

За інформацією прес-служба Апарату Верховної Ради України

Спробуйте LIGA360 PRO - рішення нового покоління для пошуку й аналізу інформації. Знаходьте відповіді, консультації експертів та алгоритми дій для вашої сфери діяльності. Більше переваг за посиланням.   

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини