Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Бізнес констатує збільшення випадків блокувань податкових накладних

Реклама

Виконавча директорка Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев'янко у коментарі для УНН повідомила про збільшення випадків блокування податкових накладних.

"Асоціація спостерігає збільшення повідомлень від членських компаній про випадки блокування податкових накладних, які можуть бути пов'язані зі спробами тиску на бізнес. І, на жаль, наразі ми не бачимо результативних дій щодо боротьби з корупційними проявами чи зловживанням повноваженнями", - зазначила Дерев'янко.

За її словами, ЄБА ініціювала пропозицію провести аудит системи блокувань податкових накладних, однак, в Асоціації переконані, що це мала б робити незалежна антикорупційна інституція.

"Нам видається несправедливим, що тиск податкової служби чи правоохоронних органів найбільше відчуває на собі доброчесний бізнес, який веде прозору діяльність. Тоді як компанії в тіні залишаються здебільшого поза увагою згаданих органів. Асоціація переконана, що подібні методи тиску не мають бути, особливо зараз, коли компанії обтяжені численними проблемами воєнного часу", - додала Анна Дерев'янко.

Читайте також:

Аудит системи моніторингу блокування податкових накладних: що перевірятимуть?

Алгоритм дій платника податків у разі блокування податкової накладної

Оскарження рішень податкових органів: розлогий алгоритм дій з урахуванням змін

Блокування податкових накладних: аналіз судової практики 2023 року

LIGA360 LEGAL SOLUTION допоможе кожному фахівцю, що потребує аналізу законодавства й пошуку НПА. Керівникам, юристам, бухгалтерам, кадровикам та іншим фахівцям. Замовте доступ за посиланням 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини