Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ПриватБанк відкрив бізнесу пільгові кредити на генератори та інше енергообладнання

Реклама

ПриватБанк відкрив прийом заявок за програмою пільгового кредитування українського малого бізнесу та підприємців на купівлю електрогенераторів, джерел безперебійного живлення, сонячних та газопоршневих електростанцій, твердопаливних котлів тощо - всього, що потрібно для енергонезалежності.

Підприємці та юридичні особи можуть отримати наступні кредити:

  • Мікро та малий бізнес - до 10 млн грн. Кредити до 1 млн грн фінансуються без застави на строк до 2 років, а кредити від 1 до 10 млн грн до 5 років (із заставою обладнання або іншого майна).

Також ПриватБанк скасував комісію за видачу таких кредитів та встановив мінімальний аванс на рівні від 10% вартості обладнання.

  • Для клієнтів середнього та корпоративного бізнесу доступні кредити на суми від 10 млн грн на строк до 5 років.

"В умовах відсутності стабільного доступу до електроенергії в країні, наші бізнес-клієнти потребують швидких рішень щодо термінової купівлі альтернативних джерел електроенергії  для підтримання безперебійного режиму роботу. Отримати кредит в ПриватБанку можна  за спрощеною процедурою, без зайвої бюрократії та швидким ухваленням рішення щодо фінансування”, - зазначив член правління ПриватБанку з питань МСБ Євген Заіграєв.

Заявку на отримання кредиту для альтернативного енергозабезпечення можна подати на сайті банку.

Хочеш дізнатися секрети успішної роботи з інформацією? Замов презентацію нової LIGA360. Дані та джерела для всієї команди: топменеджерів, юристів, бухгалтерів, копмлаєнс-фахівців і не тільки. 

Читайте також:

Генератори у воєнний час: операції з пальним та податковий облік

Вимкнення енергії та безпека бізнесу: що потрібно знати про безпеку даних та як оптимізувати роботу підприємства

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини