Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ЄС продовжив транспортні коридори TEN-T в Україну та Молдову

Реклама

Рада ЄС ухвалила переглянуту постанову щодо керівних принципів ЄС щодо розвитку транс'європейської транспортної мережі (TEN-T), повідомили на сайті Європейскької ради.

Мережа TEN-T буде розроблятися або модернізуватися крок за кроком із новим регламентом, який встановлює чіткі терміни її завершення в три етапи:

  • до 2030 року для базової мережі, 

  • до 2040 року для розширеної базової мережі та 

  • до 2050 року для всеосяжної мережі.

Новий регламент об'єднує коридори основної мережі з коридорами залізничних вантажних перевезень у так звані «Європейські транспортні коридори» . Ці коридори мають найвище стратегічне значення для розвитку стійких і мультимодальних вантажних і пасажирських транспортних потоків у Європі. 

Нарешті, у відповідь на вплив російської агресії проти України та для забезпечення кращого зв'язку з ключовими сусідніми країнами новий регламент розширює чотири європейські транспортні коридори мережі TEN-T до України та Молдови , водночас зменшуючи рівень транскордонного сполучення з росією та білоруссю. 

Нова LIGA360 змінює все! Єдиний продукт для всієї компанії. Виявляє правові, партнерські, фінансові, санкційні, репутаційні ризики. Допомагає приймати аргументовані рішення, використовуючи силу інформації на 360. Замов презентацію для своєї компанії

Читайте також:

Україна вперше зможе на рівні із членами ЄС подавати заявки на інфраструктурні проекти

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини