Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

В Україні з’явились три нові індустріальні парки

Реклама

Кабінет Міністрів рішенням від 5 липня 2024 року включив до Реєстру індустріальних парків індустріальні парки «Ковель Порто», «Добросин» та «Грін Лактик». Про це інформує пресслужба Мінекономіки.

У міністерстві наголошують, що завдяки роботі цих трьох нових парків у Волинській, Львівській та Івано-Франківській областях буде створено близько 4,5 тисяч нових робочих місць.

Індустріальний парк «Ковель Порто» працюватиме в місті Ковель. На площі 11,6 га розташуються підприємства переробної промисловості - виробництво готових металевих виробів, машин і устаткування, ремонт і монтаж машин і устаткування, тощо. Концепція парку передбачає створення 587 робочих місць та інвестиції, загальним обсягом майже 358 млн грн.

Індустріальний парк «Добросин» розташований у с. Добросин Львівського району Львівської області. На площі 27,3 га працюватимуть підприємства текстильної, фармацевтичної та харчової галузей, переробки та зберігання продукції сільського господарства, деревообробки, машинобудування та ін. Концепція парку передбачає створення до 3300 нових робочих місць.

Індустріальний парк «Грін Лактік» створено в місті Бурштин Івано-Франківської області. На площі 12 га працюватимуть підприємства харчової переробки. Зокрема, з виробництва борошна і круп, крохмалів і крохмальних продуктів, інших харчових продуктів та готових кормів для тварин. Концепція парку передбачає створення 600 робочих місць, а також інвестиції в обсязі 2,3 млрд грн в будівництво об'єктів, 3,1 млрд грн - у виробниче обладнання.

Ще одним рішенням Уряд виключив із Реєстру індустріальних парків парк «Павлоград». Підставою рішення став лист ініціатора створення парку - Дніпропетровської обладміністрації.

Всього в Реєстр індустріальних парків вже включено 84 парки.

Нова LIGA360 змінює підходи в роботі з інформацією. Відтепер всі джерела даних в єдиному комплексному продукті: законодавство, судові рішення, аналітика, реєстри, санкційні списки та медіа. Замов індивідуальну презентацію прямо зараз.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини