Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою реєстру "Оберіг"

Реклама

Уряд ухвалив постанову, якою зменшує паперове навантаження на ТЦК та централізує процес друку повісток, інформує Міноборони.

Відтепер ТЦК зможуть формувати повістки за допомогою Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов'язаних та резервістів.

Раніше операторам доводилося вручну виписувати повістки, що займало багато часу та ресурсів. Тепер цей процес стає централізованим: повістки можна сформувати та роздрукувати за допомогою реєстру Оберіг. Також оператори ТЦК зможуть підписувати повістки за допомогою кваліфікованого електронного підпису.

Ці нововведення дозволять зменшити паперове навантаження на ТЦК та оптимізувати процеси військового обліку, підвищивши їхню ефективність, зазначили в Міноборони.

При цьому спосіб оповіщення військовозобов'язаних не змінився - повістки й надалі будуть вручатися особисто або надсилатися засобами пошти.

Нова LIGA360 змінює все! Єдиний продукт для всієї компанії. Виявляє правові, партнерські, фінансові, санкційні, репутаційні ризики. Допомагає приймати аргументовані рішення, використовуючи силу інформації на 360. Замов презентацію для своєї компанії. 

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини