Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

Зустріч афілійованих членів та членів-кореспондентів Асоціації європейських торгово-промислових палат

5.09.2019, 10:00
270
0

5 вересня 2019 р. , 10:00-13:00
5 вересня 2019 р. , 10:00-13:00

5 вересня 2019 року в приміщенні ТПП України (Київ, вул. Велика Житомирська, 33, конференц-зала «Колізей», 4 поверх) відбудеться щорічна Зустріч афілійованих членів та членів-кореспондентів Асоціації європейський торгово-промислових палат (далі - Євро палата) на чолі з Президентом Європалати паном Крістофом Ляйтлем.

Основна мета щорічних зустрічей - визначення кандидатів до складу керуючих органів Асоціації, а також обговорення питань участі Палат у спільних ініціативах.

В Україні подібний захід проводиться вперше. Принципової ваги цьому заходу надає подальша можливість ТПП України брати участь в Пленарних Асамблеях Європалати, під час яких представники з України мають змогу формувати пропозиції до порядку денного Європейської Комісії, долучатися до роботи у Європейському Парламенті Підприємців, отримуючи можливість прямого спілкування з очільником з Європейської Комісії та мати право голосувати в процесі прийняття важливих рішень загальноєвропейського значення. Крім того, участь в таких європейських програмах, як East Invest, East Invest-2, East Invest-3, які пропонує Європалата, завжди були невід'ємною частиною роботи ТПП України, спрямованої на підтримку зовнішньоекономічних ініціатив українського малого та середнього бізнесу.

Програма заходу

ЛІГА:ЗАКОН - партнер заходу.

Додаткова інформація про захід: 044 461 98 07 або ел. пошта: oas-ier@ucci.org.ua

Акредитація ЗМІ: press@ucci.org.ua (акредитація припиняється 18:00, 4 вересня)

Перевірити потенційного партнера або контрагента в Україні можна за допомого сервісу CONTR AGENT.