Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
$

Нові концепції жіночого лідерства на SHE Congress

3.12.2020, 10:20
829
0

Жінки-лідери і role model усієї країни розкажуть про самореалізацію в нових умовах і поділяться досвідом, як рухатися швидше і упевненіше
Жінки-лідери і role model усієї країни розкажуть про самореалізацію в нових умовах і поділяться досвідом, як рухатися швидше і упевненіше

Третього грудня бизнесвумен, жінки-лідери і role model України розкажуть про реалізацію свого найбільшого потенціалу у бізнесі і особистому житті, поділяться досвідом, як в нових умовах рухатися швидше і упевненіше, відчувати і випереджати тренди.

Серед спікерів: генеральний директор глобального договору ООН в Україні Тетяна Сахарук, директор зі стратегії та розвитку бізнесу мережі АЗС Glusco Дарина Бакай, засновниця платіжної платформи FONDY Валерія Вагоровська, засновниця і керуючий партнер TA Ventures Вікторія Тігіпко, генеральний директор AB&D Group Юлія Осмоловська і ще 10 успішних та самореалізованих жінок.

Більше про спікерів і захід: https://she.womo.ua/

Ключова тема SHE Congress 2020 - природа жіночого лідерства і навички, які повинна мати жінка-лідер за часів невизначеності для розвитку себе і своєї справи.

Учасниці дізнаються:

  • Як лідерство в роботі відгукується в особистому житті і чому успіх ділиться на усіх членів команди і сім'ї - від Head of PR and sustainable development компанії "Фармак" Олени Зубарєвої.

  • Як жінці побудувати репутацію у сучасному світі - від ведучої новин "Сьогодні" на каналі "Україна" Ганни Панової.

  • Що утримує від переходу на вищий рівень добробуту і про жіночу енергію грошей - від артиста-ментора, засновниці Школи жіночої сили Ольги Горбачової.

  • У чому сила жінок у бізнесі і як її використовувати для досягнення цілей - від старшого національного лідера, бьюти-эксперта "Mary Kay Україна" Олени Танасевич.

  • Чому змінюються критерії краси, а усвідомленість стає новим трендом - від засновника бренду косметики "Чиста врода" Ольги Титової.

Інформаційний партнер заходу - LIGA360 від ЛІГА:ЗАКОН.

Формати участі:

FREE-трансляція

Бізнес/медіа бюро еkonomika+ і онлайн-медіа Womo завжди сприяли саморозвитку жінок, тому організатори запустили формат участі FREE, коли всі охочі зможуть отримати безкоштовний доступ до виступів спікерів за попередньою реєстрацією.

OFFLINE (Business і VIP)

Обмежена кількість учасниць зможе перейняти досвід жінок-лідерів в Fairmont Grand Hotel, поспілкуватися із спікерами під час нетворкинг-ланча, отримати подарунки від партнерів і додаткові можливості для розвитку.

Дізнатися про подробиці і зареєструватися як учасник SHE Congress можна на сайті https://she.womo.ua/ чи через персонального менеджера за телефоном: (067) 223 01 79 або поштою: m.titarenko@ekonomika.ua

Організатори:

Ekonomika+ - бізнес/медіа бюро, в яке входять найбільші видання: лідер ділового контенту Delo.ua, онлайн-медіа про PR і маркетингу MMR.ua, дайджест ділової жінки Womo.ua і журнал "ТОП - 100. Рейтинги найбільших".

Компанія щорічно проводить близько 20 бізнес-заходів, серед яких :

Get Business Festival: великий фестиваль для малого і середнього бізнесу;

PR- марафон: огляд трендів в PR- галузі;

Zavtra: конференція унікальних тинейджерів;

HR- марафон: обмін кейсами між HR- фахівцями за гранню стандартних компетенцій;

She Congress: досвід ділових жінок;

Business Wisdom Summit: стратегії і досвід змін від лідерів великого бізнесу

Womo - перший і єдиний дайджест сучасної ділової жінки, який говорить з активними, сильними, прогресивними жінками на близькі їм теми і на зрозумілій для них мові про жіночий підхід у бізнесі, про психологію жінок-лідерів і побудову кар'єри, про найновіші тренди в менеджменті і управлінні, технологіях, які вже зараз змінюють світ.