Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту
$
Інтерв'ю:
LIGA360 - інноваційне антикризове рішення для бізнесу: весь функціонал компанії в єдиному просторі
Ольга Таранова, Product Director LIGA360, розповіла про синергію бізнес-процесів в екосистемі хмарних продуктів від ЛІГА :ЗАКОН
15.04.2020, 16:15
1528
0
Інтерв'ю:
LIGA360 - інноваційне антикризове рішення для бізнесу: весь функціонал компанії в єдиному просторі
15.04.2020, 16:15
1528
0
Ольга Таранова, Product Director LIGA360, розповіла про синергію бізнес-процесів в екосистемі хмарних продуктів від ЛІГА :ЗАКОН
Підготовлено спеціально для
Платформи ЛІГА:ЗАКОН

Тиждень тому ЛІГА:ЗАКОН випустила на ринок комплексне антикризове рішення для бізнесу - онлайн-систему LIGA360. В інтерв'ю для ЛІГА:ЗАКОН Бізнес Ольга Таранова Product Director LIGA360 розповіла про роботу команди в кризу і які завдання вирішує цей сервіс.

Як змінився ваш робочий процес в карантин?

Оперативне реагування - ось про що ми зараз. Не секрет, що карантин в Україні вже дорівнює кризі. І плюсуйте до цього реальну кризу. Мало які команди вміють підхоплювати всі можливості на льоту. Ми адаптувалися з перших днів, прискорилися, запрограмували себе на пошук прихованих і неявних можливостей. Випустити продукт в кризу - це означає швидко, миттєво реагувати. Ми планували зробити гучний запуск LIGA360 в травні або влітку, але згрупувалися і надали бізнесу ті інструменти, які допоможуть вистояти і працювати ефективно.

Що це за бізнес-рішення?

Коли говорять ЛІГА:ЗАКОН, то багато хто розуміє продукти для юристів, нормативку і legal tech в загальному. Зараз ми багато більше. Продукти, які ми видаємо корисні всьому бізнесу, так як це infotech-рішення. Припускаю, що такого формату ми перші в Україні. В LIGA360 ми об'єднали рольові рішення для СЕО і власника компанії, юриста, фінансиста, маркетолога. Тобто для всіх функцій, які відповідають за прийняття рішень. 360 - це світогляд компанії, повний цикл, весь функціонал життєдіяльності компанії. Моніторинг, облік, звітність, документи, акти, управління репутацією. 360 - це всі продукти ЛІГА:ЗАКОН, які потрібні для роботи бізнесу.

Які особливості продукту?

1. Дашборд з визначенням ризиків і можливостей.

Ми зробили це рішення для будь-якого бізнесу, різного розміру. Ви можете 24/7 стежити за всіма зовнішніми змінами інфо середовища - що ухвалили нового в нормативці, які події висвітлюють в медіа, що зробили конкуренти - і ставити оцінку, що це означає для вашого бізнесу "ризик" або "можливість", фактор їх впливу. У зв'язку з цим виходить, що бізнес знаходить інструмент прогнозування можливих наслідків. І при цьому ви (як СЕО, наприклад) можете весь час знаходиться в активній комунікації зі своїми колегами в захищеному онлайн-середовищі.

2. Бізнес-розвідка.

Топ-менеджер компанії зобов'язаний завжди тримати руку на пульсі того, що відбувається на професійному та глобальному економічному ринку.

LIGA360 дозволяє директору або власнику бізнесу дізнатися інформацію про своїх партнерів і конкурентів. А також які судові справи зараз відкриті в провадженні, які тендери відбулися, що пишуть медіа про відомі бренди і персони. Також бізнес-розвідка дозволяє моніторити власну компанію.

3. Смарт сигнали-оповіщення.

Ми налаштували повну автоматизацію моніторингу правового поля України, щоб розуміти чи набув чинності той чи інший нормативний документ, підписаний він Президентом і які є зміни. Це все є в системі сповіщень про зміни в реєстрі нерухомості, що допомагає боротися з рейдерством (що особливо важливо зараз, під час кризи, коли бізнеси уразливі). Також фішкою в оповіщеннях є можливість відслідковувати інформацію про постачальників і партнерів - чи змінився у них власник.

4. Особиста стрічка новин.

Ви можете налаштувати по фільтрам всі свої улюблені медіа, визначити потрібні фільтри пошукової системи. Стрічка буде складатися з близько 50 джерел в одному віджеті і буде відправляти короткий меседж вам в Telegram.

До запуску LIGA360 ми провели дослідження ринку України і звернули увагу, що в залежності від позиції співробітника в компанії, використовується абсолютно різний спосіб споживання новин. Хтось моніторить всю інформацію тільки по конкретній темі, а хтось довіряє тільки певним медіа-джерелам. Тому ми створили зручний інструмент для роботи з відфільтрованою інформацією.

5. Вся віддалена команда разом.

Це відмінна можливість для віддаленої роботи команди в одному просторі, в одному робочому інфополі з розподілом ролей. Так, ваш юрист може моніторити розклади судових засідань і аналізувати рішення, а директор компанії відстежує ринкові новини, в той час як бухгалтер, зрозуміло, стежить за податками, а піарник - за репутацією компанії в медіа. І все це з можливістю поділитися цими документами в захищеному просторі, в одній онлайн-системі. Більше ніяких мільйонів зовнішніх чатів.

Тобто це рішення для всього бізнесу і всіх посад?

Так, по суті, наш клієнт - це будь-який український бізнес, який хоче рости і розвиватися, а особливо під час кризи і віддаленої роботи. Основні болі будь-якого бізнесу пов'язані з проблемами дискомунікації і втратою роботи в єдиному просторі, неефективним управлінням, а відповідно - втратою доходів.

Державні компанії та органи влади теж наші клієнти. Курс на Діджитал - це курс всієї України. Діджитальні інструменти потрібні всім формам бізнесу.

Ви можете замовити повнофункціональний безкоштовний тестовий доступ до LIGA360 вже зараз.


Увійдіть, щоб залишити коментар