Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Естонія продовжує заманювати айтішників

24 липня 2018, 17:47
224
0
Реклама

МВС Естонії направило на узгодження проект поправок до закону про іноземців, які спростять для деяких з них можливості жити і працювати в країні. Планується зробити новий вид візи для «цифрових кочівників», тобто IT-фахівців, фінансистів і маркетологів. Їм для роботи потрібні практично тільки комп'ютер та інтернет. Для них не має значення, в якій країні працювати. Вони ведуть кочовий спосіб життя, але за рахунок споживання товарів і послуг в країні проживання вони позитивно впливають на місцеву економіку.
Крім цього, іноземцям дозволять працювати в декількох фірмах і міняти роботодавців без оформлення нового дозволу на проживання. У реєстрі народонаселення іноземці будуть вказувати місце проживання, якщо вони живуть в країні не менше шести місяців.
Нагадаємо, що на початку цього року в рамках державної ініціативи Startup Estonia влада оголосила про запуск програми з видачі стартап-віз. Вони орієнтовані на підприємців, які живуть за межами ЄС, і хочуть запустити стартап в Естонії, а також на естонські проекти, які хочуть залучити іноземних співробітників. Тим, у кого вже є компанія в Естонії, в рамках програми можна запросити дозвіл на проживання.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини