Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Розроблено нові вимоги для ввезення тварин в Україну

31 липня 2018, 09:16
687
0
Реклама

Мінагрополітики опублікувало (ссилка) для обговорення наказ про затвердження вимог щодо ввезення (пересилання) на митну територію України живих тварин та їхнього репродуктивного матеріалу, харчових продуктів тваринного походження, кормів, сіна, соломи, а також побічних продуктів тваринного походження та продуктів їх оброблення, переробки.

Пропонується встановити вимоги до підконтрольних Держпродспоживслужбі вантажів, використовуючи ризик-орієнтовний підхід з урахуванням європейських директив та рекомендацій Всесвітньої організації здоров'я тварин.

Проектом передбачається, що живі тварини повинні бути ідентифікованими, зокрема, велика і дрібна рогата худоба, коні, свині, собаки та коти повинні мати повсюдну ідентифікацію та облік в індивідуальному порядку; свійська птиця, птахи, бджоли, комахи, риби, ракоподібні, молюски, жаби, амфібії та рептилії - колективну ідентифікацію. Для товарів передбачається наявність маркування.

Також пропонується встановити, що перед відправленням на митну територію України на карантині повинні утримуватись наступні види тварин:

- племінна та користувальна велика рогата худоба - протягом щонайменше останніх 28 днів перед відправленням;

- племінні та користувальні вівці, кози, свині, коні, спортивні коні, парнокопитні тварини (за певними винятками), хижі тварини (зокрема, шакали, лисиці, вовки, ведмеді), їжаки, кажани, лінивці, броненосці, дамани, зайці та інші - протягом щонайменше останніх 30 днів.

Зауваження та пропозиції до проекту будуть прийматися протягом місяця з дня опублікування на сайті.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини