Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Банкам розширили можливості з обміну інформацією про валютні операції клієнтів

30 липня 2018, 08:04
138
0
Реклама

Нацбанк врегулював питання обміну інформацією про валютні операції клієнта між банками і їх ліквідаторами або утвореними в результаті ліквідації юрособами в разі переходу клієнта до нового банку при наявності незавершених операцій. Раніше обмін такою інформацією здійснювався виключно через електронну пошту НБУ. Відсьогодні його можна також здійснювати на паперовому носії фельдзв'язком, спецзв'язком та поштовим зв'язком (рекомендованим або цінним листом). Водночас банки, що отримують інформацію, повинні належним чином її перевіряти.

Також регулятор дозволив банкам купувати на міжбанківському та міжнародному валютному ринку іноземну валюту за кошти клієнтів для обміну на іншу валюту, потрібну для виконання зобов'язань за зовнішньоекономічними договорами. Раніше такі операції здійснювались виключно на міжнародному валютному ринку.

Крім того, встановлено, що банки можуть укладати договори купівлі-продажу іноземної валюти за гривні на умовах «форвард» виключно із резидентами, що є суб'єктами зовнішньоекономічної діяльності, або з іншими банками.

Відповідна постанова №86 набула чинності 27 липня.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини