Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

На пересадку між різними видами транспорту - не більше десяти хвилин

27 липня 2018, 09:07
266
0
Реклама

Мінрегіон ввів норму щодо створення у великих містах транспортно-пересадочних вузлів (ТПВ). Відповідні зміни містяться у новому ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», який вступає в силу з 1 вересня.

Нові правила мають забезпечити якісні взаємозв'язки між маршрутними мережами пасажирського транспорту, краще регулювання пасажиропотоків та підвищення зручності здійснення пересадок пасажирів між різними видами транспорту.

ТПВ будуть розміщувати переважно в периферійній зоні міст або на підходах до центру міста для обмеження в'їзду в центральну зону індивідуального транспорту. Зокрема, міжнародні ТПВ - біля аеропортів, залізничних вокзалів, портів; регіональні чи приміські - біля автостанцій, приміських залізничних станцій; міські - біля станцій швидкісних видів транспорту (метрополітену, швидкісного трамвая, міської залізниці), в місцях перетину кількох видів пасажирського транспорту та в районах великих громадських чи торгових об'єктів.

Також передбачено, що довжина пішохідних переходів між зупинками у ТПВ не повинна перевищувати 200 м, відповідно пересадка не повинна займати більше 10 хвилин з урахуванням часу очікування. Якщо проектування передбачає перевищення такої довжини, то для скорочення витрат часу на пересадку треба використовувати локальні транспортні системи - ескалатори та травелатори.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини