Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У перспективі з'являться нові бар'єри для виведення капіталу

25 липня 2018, 08:05
179
0
Реклама

23 липня виконуюча обов'язки Міністра фінансів Оксана Маркарова підписала багатосторонню конвенцію MLI, яка обмежить переміщення українського капіталу до юрисдикцій з низьким рівнем оподаткування з метою зменшення податкових зобов'язань. Нацбак підтримав імплементацію конвенції та наголосив на необхідності співпраці з податковими органами інших держав.

Зазначимо, що 1.01.2017 Україна приєдналась до програми розширеного співробітництва в рамках ініціативи Організації економічного співробітництва і розвитку. Країни-члени організації розробили план дій для боротьби з розмиванням бази оподаткування і виведенням прибутку з-під оподаткування (план дій BEPS). Підписана конвенція MLI є п'ятнадцятим кроком цього плану.

«Імплементація плану дій BEPS сприятиме гармонізації міжнародних податкових правил із більш як 70 країнами світу та створить більш прозоре податкове середовище. Підписавши конвенцію MLI, ми зможемо внести необхідні зміни до існуючих міжнародних договорів про подвійне оподаткування», - заявила Оксана Маркарова.

Конвенція MLI набере чинності для України після її ратифікації ВР.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини