Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Підписано меморандум для підтримки управління земельними ресурсами

23 липня 2018, 17:58
200
0
Реклама

Заступник Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олена Сукманова підписала меморандум про співпрацю між представництвом Світового банку, Мінюстом та облдержадміністраціями Київської, Львівської та Миколаївської областей.

Сторони співпрацюватимуть у межах п'ятирічної програми «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні», яка покликана підвищити рівень ефективного використання землі, а також залучити інвестиції у сільськогосподарський сектор. Програма діятиме за фінансової підтримки ЄС.

ЇЇ реалізація планується у трьох пілотних областях через надання безкоштовних консультацій, технічної, освітньої та аналітичної допомоги власникам земель, фермерам, територіальним громадам, органам місцевої, регіональної та центральної виконавчої влади.

Також Олена Сукманова зазначила, що частина задуманого вже зроблена: реєстри вже взаємодіють між собою, йде процес їх наповнення, працює також оперативний адміністративний механізм захисту прав громадян - Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини