29 червня на 1-й Конференції високого рівня керівників антитерористичних відомств держав-членів ООН виступив заступник голови СБУ Олег Фролов. Він, зокрема, сказав: «Ідеологія тероризму і насильницького екстремізму, поширюється по всьому світу терористичними організаціями, такими, як ІД, Аль-Каїда і пов'язаними з ними угрупованнями та особами, продовжує представляти собою серйозну загрозу миру, безпеки і стабільності в світі. Нам необхідно консолідувати зусилля з метою протидії міжнародному тероризму і насильницького екстремізму. Важливо розуміти, що ці явища дуже різновекторні, форми і методи такої діяльності постійно розвиваються, в залежності від завдань, які ставлять перед собою терористичні організації та окремі країни-парії.
На жаль, сьогодні насильницький екстремізм і тероризм є прямою загрозою суверенітету і територіальної цілісності України.
Минуло вже більше чотирьох років з тих пір, як країна-агресор, нехтуючи всіма міжнародними нормами і правилами, всупереч власній наданими гарантіями миру і безпеки, почала масштабну багатовекторну «гібридну війну» проти України.
Пропаганда як компонент гібридної агресії має ключове значення, вона створила сприятливий грунт для розгортання цілого арсеналу інших класичних і некласичних методів ведення війни, які включають використання нерегулярних збройних формувань, ініціювання внутрішніх заворушень, а також дипломатичні заходи, кібератаки і економічний тиск.
При цьому, глобальна мережа використовується для поширення радикальної ідеології, вербування послідовників і фінансування незаконної діяльності, пов'язаної з тероризмом. Приклад нашої держави доводить, що інформаційно-комунікаційні технології використовуються для вчинення актів злочинного екстремізму, спрямованих на порушення сталого функціонування державного механізму, виснаження фінансових і матеріальних ресурсів України.
Ряд потужних і складних кібератак, цинічних за задумом і катастрофічних за наслідками, на комп'ютерні мережі енергетичного, банківського, транспортного секторів, галузі зв'язку в черговий раз показали, що агресор і надалі буде використовувати кібератаки як один з інструментів геополітичного впливу».