Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ряд аграрних форвардних контрактів зараз «заморожені»

19 червня 2018, 12:10
203
0
Реклама

В кінці травня, здавалося б, був знайдений компроміс, пов'язаний з поверненням ПДВ при експорті ряду олійних культур. Ми про це писали раніше (див. «Парламент частково дозволив повернення ПДВ при експорті сої та насіння ріпаку»).
25 травня спікер парламенту направив закон, прийнятий на основі законопроекту №7403-д, на підпис Президенту. Він дає право отримання відшкодування ПДВ при експорті сої та насіння ріпаку виробникам першої ланки, які вирощують ці культури і самі ж їх експортують.
Згідно з Конституцією України, Президент повинен підписати або ветувати закон протягом 15 днів з моменту його отримання. Але не сьогоднішній день відсутня інформація про подальшу долю цього закону.
Нагадаємо, що в Конституції вказано, що якщо Президент протягом встановленого строку не повернув закон для повторного розгляду, він вважається схваленим і має бути підписаний та офіційно оприлюднений. Але практика показує, що дана норма Основного закону не виконується, а Президент часто затягує підписання законів, оформляючи своє рішення заднім числом.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини