Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До уваги фінустанов: регулятор по-новому здійснюватиме контроль дотримання валютного законодавства

13 грудня 2017, 12:41
142
0
Реклама

НБУ скасував обов'язковість проведення регулярних планових перевірок дотримання вимог валютного законодавства. Ці нововведення передбачено змінами в Положенні про порядок проведення виїзних, невиїзних (камеральних) перевірок щодо дотримання банками, іншими фінансовими установами, національним оператором поштового зв'язку вимог валютного законодавства та перевірок пунктів обміну іноземної валюти, затвердженими постановою НБУ від 11.12.2017 р № 126. Ці зміни набрали чинності 13 грудня.


Банкам, іншим фінансовим установам та національному оператору поштового зв'язку необхідно мати на увазі, що НБУ скасував обов'язковість проведення планової перевірки не рідше ніж один раз на 36 місяців. Тепер регулятор проводитиме відповідні перевірки залежно від потреби.


Крім цього, змінами було розширено перелік джерел інформації, за результатами аналізу яких може бути призначено позапланову перевірку. Зокрема, відтепер підставою для перевірки може бути отримана від банків, інших фінустанов або національного оператора поштового зв'язку інформація, яка свідчить про порушення законодавства.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини