Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Виробникам цукру необхідно підготуватися до нових технологічних вимог

11 грудня 2017, 12:26
189
0
Реклама

Мінагрополітики повідомило про приведення національних вимог щодо виробництва цукру у відповідність до європейських стандартів. Наказ «Про затвердження Вимог до видів цукрів, призначених для споживання людиною» набуде чинності 01.09.2022 р. Таким чином, у виробників цукру є більше чотирьох років для адаптації свого виробництва до європейських вимог.

Нові вимоги розроблено відповідно до положень Директиви Ради ЄС № 2001/111/ЄС від 20.12.2001 р. про певні види цукру, призначені для харчового вживання. Замміністра агрополітики Олена Ковальова зауважила, що адаптація національних виробничих вимог до міжнародних стандартів важлива, зважаючи на розширення експорту цукру.

Документ містить термінологію та вимоги до деяких видів цукрів (зокрема, екстра білого, білого, напівбілого), призначених для споживання людиною. При цьому питання виробництва та реалізації на внутрішньому ринку інших цукрів, у тому числі коричневого, регулюються на рівні технічної документації господарюючих суб'єктів і встановлених вимог до безпеки харчових продуктів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини