Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Коли почнуть зносити «хрущовки»?

3 серпня 2018, 13:17
221
0
Реклама

Розглядається два основні шляхи вирішення проблеми застарілого житла: знесення старих будинків з будівництвом нових та проведення реконструкції існуючих. Вирішальним фактором при цьому є те, що у більшості випадків потрібно повністю замінювати всі комунікації мікрорайону - інженерію, каналізацію, водопостачання, електрику, реконструювати інфраструктуру.

При розробці законопроекту авторам доведеться знайти відповіді на цілу низку непростих питань: критерії відбору територій та споруд; відселення мешканців; визначення замовника, інвестора та виконавця, їх можливі ризики та відповідальність; джерела фінансування; компенсації з боку держави тощо.

Проектний інститут«Діпромісто» підготував першу редакцію законопроекту, що пропонує альтернативні механізми компенсацій, перегляд норми обов'язкової 100% згоди усіх власників нерухомого майна, врегулювання відносини при здійсненні реконструкції з ОСББ та ін. Проект змін пропонується до обговорення.

Нагадаємо, що чинним є прийнятий у 2006 році Закон «Про комплексну реконструкцію кварталів (мікрорайонів) застарілого житлового фонду», проте на сьогодні він фактично не виконується.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини