Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Столичні рейдери знімали арешти з чужих квартир і перепродавали їх

5 грудня 2017, 16:31
91
0
Реклама

Національна поліція повідомила про затримання групи зловмисників, які за підробленими документами несанкціоновано вносили зміни до державного реєстру, знімали накладені арешти на квартири і в подальшому їх перепродавали. У правоохоронців є докази 35 епізодів таких рейдерських схем.


Головний фігурант справи минулого літа поставав перед судом за аналогічні злочини. Однак, заплативши заставу в один мільйон гривень, взявся за старе - навіть перебуваючи під слідством, підозрюваний продовжував злочинний промисел. Кожен учасник групи грав свою роль. Зокрема, один з них представлявся власником нерухомості і продавав її за підробленими документами. Кримінальний розшук продовжує розслідування і перевірку причетності угруповання до скоєння аналогічних злочинів.


Цей приклад підтверджує те, що в будь-яких операціях з нерухомістю не можна покладатися лише на паперові документи, навіть якщо це бланки встановленого державою зразка. Адже незважаючи на періодичне посилення ступенів їх захисту, зловмисники теж йдуть у ногу з часом і підробляють такі документи. Запуск державою електронних реєстрів відкрив можливість і додаткового контролю власниками нерухомості всіх операцій з їх майном, що підлягають державній реєстрації.


До прикладу, про зміни в реєстрі можна оперативно дізнатися SMS-повідомленням, електронним листом, а також повідомленням у кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини