Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінагрополітики оприлюднило проект режиму рибальства у 2018 році

4 грудня 2017, 18:20
243
0
Реклама

На сайті Мінагрополітики можна ознайомитися з винесеним на громадське обговорення проектом наказу про затвердження режимів рибальства у 2018 році. Мета документа - впорядкування організації промислового рибальства в Азово-Чорноморському басейні та дніпровських водосховищах, а також раціональне використання водних біоресурсів користувачами всіх форм власності.


Режими уточнюють і доповнюють правила промислового рибальства, а також регламентують порядок видобутку (вилову, збору) водних біоресурсів на підставі науково-біологічних обґрунтувань, розроблених галузевими науково-дослідними інститутами.


Дія режимів поширюється на підприємства, установи, організації всіх форм власності, а також громадян і нерезидентів, які здійснюють промислове рибальство, уповноважені органи, що забезпечують охорону, відтворення та збереження середовища існування водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах загальнодержавного значення.


Затвердження таких режимів необхідно для:


- поєднання природоохоронних та економічних інтересів учасників рибогосподарської діяльності;


- захисту вітчизняного товаровиробника, створення сприятливих умов для забезпечення потужностей рибопереробних підприємств сировиною і створення робочих місць;


- нарощування виробництва рибної продукції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини