Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Мінекономрозвитку радить, як краще підготувати документи для проведення публічних закупівель

20 листопада 2017, 17:28
207
0
Реклама

Окрім рекомендацій щодо складання тендерної документації, Міністерство навело додаткову інформацію про вимоги законодавства, яка може стати в пригоді під час розробки документації. Текст містить:

1. Загальні положення (розділ присвячено особливостям застосування спеціальної термінології та зазначення інформації про замовника торгів, процедурі закупівлі, інформації про предмет закупівлі, антидискримінаційним заходам, інформації про валюту та мову тендерної пропозиції).

2. Порядок внесення змін і надання роз'яснень.

3. Інструкцію з підготовки тендерної пропозиції (розділ включає інформацію про зміст і спосіб підготовки, забезпечення та умови повернення/неповернення забезпечення тендерної пропозиції. Крім того, сформульовано відомості про строк дії пропозицій, кваліфікаційні критерії до учасників і спеціальні вимоги, технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, субпідрядника та особливості внесення змін чи відкликання тендерної пропозиції учасником).

4. Інформацію про подання та розкриття тендерної пропозиції.

5. Відомості про оцінку тендерної пропозиції (з розділу можна дізнатися про перелік критеріїв і методику оцінки тендерної пропозиції із зазначенням питомої ваги критерію, а також особливості відхилення тендерних пропозицій).

6. Питання оголошення результатів торгів та укладення договору про закупівлю (особливості скасування торгів замовником чи визнання їх такими, що не відбулися, строк укладення договору, проект договору про закупівлю, дії замовника під час відмови переможця торгів підписати договір про закупівлю та забезпечення виконання угоди).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини