Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЖКГ

Спорів із приводу встановлення будинкових лічильників може стати менше

9 листопада 2017, 12:21
204
0
Реклама

Реалізація Закону «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» передбачає наявність низки підзаконних актів, що їх має розробити уряд. Проект одного з них - постанови «Про затвердження Порядку інформування оператором зовнішніх інженерних мереж власників (співвласників) будівлі про намір встановити вузол комерційного обліку» днями опублікував Мінрегіон для громадського обговорення.

Передбачається, що оператор повинен інформувати про свій намір не пізніше ніж за два місяці. У повідомленні серед іншого мають бути вказані: вартість встановлення, розмір внеску за встановлення та порядок його сплати, вид і характеристики вузла обліку, місце його встановлення, а також спосіб зворотного зв'язку з оператором.

Повідомлення доводиться до власників шляхом розміщення його на інформаційних стендах у під'їздах будівлі, на офіційних інтернет-сайтах органу місцевого самоврядування та оператора зовнішніх інженерних мереж, у друкованих ЗМІ або «будь-яким іншим способом». При цьому дата розміщення такого повідомлення вважатиметься і датою отримання повідомлення власником будівлі.

Співвласники протягом двох місяців мають право повідомити оператора про згоду з його пропозицією, про бажання обговорити коригування умов або про те, що встановлять вузол обліку самі. Якщо протягом цього строку відповідь оператор не отримав, то його повідомлення вважається доведеним до співвласників і схваленим ними, а роботи оператор виконує самостійно.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини