Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У Держархбудінспекції нагадали забудовникам про формальності перед початком будівельних робіт

24 жовтня 2017, 09:01
177
0
Реклама

Розглядаючи питання щодо виконання будівельних робіт, Держархбудінспекція нагадала, що вони можуть виконуватися замовником після отримання документа, що підтверджує право власності або користування земельною ділянкою, чи договору суперфіцію* і:


- повідомлення про початок виконання будівельних робіт - щодо об'єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів з незначними наслідками (СС1), і об'єктів, будівництво яких здійснюється на підставі будівельного паспорта;


- видачі замовнику дозволу на виконання будівельних робіт - щодо об'єктів, які за класом наслідків (відповідальності) належать до об'єктів із середніми (СС2) і значними (СС3) наслідками.


Також Держархбудінспекція нагадала, що віднесення об'єкта до певного класу наслідків (відповідальності) здійснюється проектною організацією за погодженням із замовником будівництва.

Зазначені роз'яснення надано в листі Держархбудінспекції в листі № 40-701-(90-9)/8128 від 27.09.2017.

* - Суперфіцій - передача землевласником в користування своєї ділянки іншій особі для зведення будівлі. Таке право виникає на підставі договору або заповіту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини