Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Енергосервісні компанії зможуть взяти участь в електронних торгах із закупівлі послуг бюджетними установами

18 жовтня 2017, 15:31
179
0
Реклама

Мінекономрозвитку, ДП «ПРОЗОРРО» та міжнародні консультанти за участю Держенергоефективності створили окремий модуль для закупівель енергосервісу. Така потреба виникла через специфіку ЕСКО, де відбір переможця тендеру повинен відбуватися не за найменшою ціною, як під час стандартних закупівель, а за заявленим показником ефективності енергосервісного договору. Цей же показник виступає інвестиційною оцінкою привабливості проекту.

Перші кілька авторизованих електронних майданчиків публічних закупівель уже можуть проводити електронні аукціони, а найближчим часом й інші зможуть долучитися до них. Очікується, що перші електронні ЕСКО-тендери будуть проведені цього року.

Керівник Держенергоефективності Сергій Савчук повідомив, що Агентство сформувало національну інформаційну базу потенційних ЕСКО-об'єктів. Зараз вона налічує близько 11 тис. бюджетних установ, які потребують термомодернізації та можуть бути найбільш цікавими для ЕСКО-компаній з точки зору інвестування. Причому база ЕСКО-об'єктів розширюватиметься й надалі, оскільки влада на місцях проявляє все більше активності в цьому питанні.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини