Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Консультативні служби сприятимуть аграріям в отриманні держдопомоги

13 жовтня 2017, 16:15
154
0
Реклама

Перший заступник міністра агрополітики Максим Мартинюк повідомив, що Уряд уже визначив основні напрями державної підтримки АПК на 2018 рік і сьогодні ведеться робота над формуванням порядків використання коштів. Чиновник зазначив, що важливо не лише вчасно запустити програми підтримки, а й забезпечити своєчасне інформування про них сільгоспвиробників - щоб кожен аграрій знав про свої можливості й міг ними скористатися. Тому консультативні служби в цьому процесі відіграють велику роль.

За словами М. Мартинюка, 50 % усієї суми фінансової підтримки надаватиметься через кооперативи, що має стимулювати розвиток кооперації серед аграріїв. Інші гроші отримають сімейні фермерські господарства, класичні фермери та ті, хто вперше хоче стати аграрієм. Крім того, допомога передбачена таким галузям, як виробництво ягід, садівництво, овочівництво, тваринництво та біоенергетика.

Крім того, запланована фінансова підтримка надаватиметься на будівництво та реконструкцію тваринницьких комплексів, що має допомогти в нарощуванні поголів'я тварин і, як результат, призвести до стабілізації цін на м'ясо. Також 2018 року планується запуск програми для поліпшення генетики в тваринництві за трьома основними напрямами: м'ясне та молочне тваринництво, а також свинарство.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини