Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

З'явилася можливість додаткової перевірки безпеки угод із нерухомістю

27 вересня 2017, 11:30
173
0
Реклама

Мін'юст почав публікувати дані про нотаріусів і державних реєстраторів, яким тимчасово обмежено або анулювано доступ до Єдиного державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб - підприємців і Державного реєстру прав на нерухоме майно.

Ця інформація допоможе самим реєстраторам контролювати свій доступ до реєстрів, а їхніх клієнтів узабезпечить від звернення до недобросовісних нотаріусів і держреєстраторів. За словами заступника Міністра юстиції з питань державної реєстрації Олени Сукманової, публікація таких даних розпочата за рекомендацією Ради бізнес-омбудсмена, наданою в її системному звіті щодо протидії рейдерству. Заступник міністра також збернула увагу на те, що оскільки реєстратор надає публічні послуги, то інформація про його правомочність на їх виконання також має бути публічною.

Нагадаємо, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дінатися з SMS-повідомлення, електронного листа, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі ЛІГА:ЗАКОН. Контролюючи реєстраційні операції щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та припинити спроби рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини