Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Готуються корективи системи регулювання діяльності на залізниці

26 вересня 2017, 15:23
171
0
Реклама

Мінінфраструктури опублікувало оновлену версію проекту постанови уряду «Про затвердження процедур оцінки відповідності, сумісності, придатності до використання та перевірки у сфері залізничного транспорту». Попередній варіант відмовилася погоджувати Держрегуляторна служба.

У пояснювальній записці говориться, що документ має дві головні мети:

- забезпечити відповідність вітчизняної системи регулювання європейській;

- внести корективи в регулювання, обумовлені прискоренням демонополізації та роздержавлення ринку перевезення пасажирів і вантажів залізничним транспортом.

Негатив процесів демонополізації та роздержавлення пов'язаний з тим, що на ринок іноді виходять суб'єкти господарювання, у яких професійний склад персоналу, технологічні процеси, технічна оснащеність і стан рухомого складу не відповідають нормативним вимогам. Це не лише знижує безпеку перевезень та якість послуг, а й порушує правила конкуренції, оскільки порушники за рахунок економії на собівартості можуть занижувати свої ціни.

Проект передбачає внесення змін до постанови КМУ від 01.03.2010 № 193 «Про затвердження Технічного регламенту надання послуг з перевезення пасажирів та вантажів залізничним транспортом».

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини