Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Ліцензії на радіочастотний ресурс розподілятимуться на конкурсі

21 вересня 2017, 12:15
190
0
Реклама

У разі, якщо заявлена потреба в радіочастотному ресурсі перевищує його фактичну наявність, смуги та номінали радіочастот надаються в користування виключно на конкурсі. Це передбачає оновлена тендерна процедура отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом. Документ визначає конкурсний алгоритм, а також форми супутньої документації.


У відповідному Порядку НКРЗІ визначила, що предметом конкурсу є право на отримання ліцензії на користування смугою частот у певних регіонах. Організовувати та забезпечувати проведення змагання між претендентами на ліцензії буде власне Комісія. Рішення про проведення конкурсу вона приймає залежно від ринкової привабливості конкретної смуги, особливостей відповідної радіотехнології та насиченості ринку послугами, що планується надавати з використанням цього ресурсу.


Конкурс проводитиметься щодо кожного лоту окремо. Але задля уникнення затягування часу й ускладнення процедури Комісія має право дозволити одночасно виконувати й оформляти одним протоколом процедури кількох конкурсів.


Новий Порядок проведення конкурсів або тендерів на отримання ліцензій на користування радіочастотним ресурсом України затверджено рішенням НКРЗІ від 30.05.2017 № 281. Цим самим рішенням було внесено коригування до Ліцензійних умов користування радіочастотним ресурсом України та Ліцензійних умов здійснення діяльності у сфері телекомунікацій з надання послуг рухомого (мобільного) телефонного зв'язку з правом технічного обслуговування та експлуатації телекомунікаційних мереж і надання в користування каналів електрозв'язку.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини