Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

До уваги учасників держтендерів

20 вересня 2017, 12:07
182
0
Реклама

У Мінекономрозвитку нагадали про те, що учасники держзакупівель можуть подати документацію про відсутність заборгованості в довільній формі, причому замовник визначає спосіб її подання тільки для переможця процедури закупівлі. Довідку про відсутність заборгованості видадуть органи доходів і зборів у паперовому або електронному вигляді.

Щоб поліпшити обслуговування платників, спростити їхню взаємодію з контролюючими органами та прискорити процес надання довідки, було допрацьовано сервіс «Електронний кабінет платника». Використовуючи електронний цифровий підпис (ЕЦП), користувач може надіслати заяву й отримати в електронному вигляді довідку, яка буде підписана ЕЦП посадових осіб відповідного контролюючого органу.

Державні замовники, а також будь-які зацікавлені органи можуть переглянути видані платникам довідки у відкритій частині електронного кабінету платника, вхід до якої здійснюється без ідентифікації користувача. Пошук довідки може проходити за параметрами «Індивідуальний податковий номер», «Номер довідки» або «Дата довідки».

Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов зазначив, що Мінекономрозвитку настійно рекомендує держзамовникам використовувати зазначений сервіс під час перевірки заборгованості в учасників тендерів і визначати цей спосіб у тендерній документації.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини