Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Пропонується переглянути умови вільної торгівлі з ЄС

18 вересня 2017, 17:05
185
0
Реклама

Мінекономрозвитку ініціює аналіз можливості поглиблення умов торгівлі з Європейським Союзом за рахунок перегляду умов вільної торгівлі, створення митного союзу та інших додаткових механізмів. Основне завдання - відкрити додаткові можливості торгівлі з ЄС.

"Вже зрозуміло, що умови вільної торгівлі треба переглядати. Переговори щодо створення зони вільної торгівлі з Європейським Союзом завершились досить давно і тепер умови доступу товарів на ринок України та ЄС застарілі. Таке завдання передбачене в середньостроковому плані діяльності уряду України. Квоти, виключення з Угоди, довгі перехідні періоди для промислових товарів не працюють ні для ЄС, ні для України", - заявила заступник Міністра економрозвитку і торгівлі - Торговий представник України Наталія Микольська.

Вона також підкреслила, що вже зараз в Україні дивляться на вільну торгівлю в трьох вимірах: власне вільна торгівля, інвестиції та додаткові інструменти. Серед інструментів, які вже працюють, можна звернути увагу на Промисловий діалог з ЄС. Зокрема, завершується приєднання до ПанЄвроМед (Регіональна конвенція про преференційні правила походження). Це все відкриває додаткові можливості вільної торгівлі з ЄС.

Про те, наскільки європейці зацікавлені в зміні правил вільної торгівлі з Україною, Н. Микольська не сказала.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини