Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Уряд схвалив Концепцію розвитку фермерства до 2020 року

13 вересня 2017, 11:32
137
0
Реклама

Сьогодні Кабмін затвердив Концепцію розвитку фермерських господарств і сільгоспкооперації на 2018 - 2020 роки. Її реалізація забезпечуватиметься бюджетною підтримкою в розмірі 1 млрд грн. Крім того, у Мінагрополітики буде засновано нову посаду заступника Міністра, відповідального за розвиток фермерства. Новим заступником міністра буде призначено віце-президента Асоціації фермерів та землевласників України Віктора Шеремету. Серед іншого про пана Шеремету відомо те, що він насторожено ставиться до зняття земельного мораторію, відстоюючи необхідність зваженого та умовного підходу до відкриття ринку землі.

Уряд покладає великі надії на Концепцію, оскільки її реалізація повинна покращити економічні показники агросектору (насамперед за рахунок збільшення кількості робочих місць і зростання фермерського виробництва). Концепція повинна стати базовим документом із підтримки агросфери на найближчі два роки, яка, за словами першого заступника Міністра агрополітики Максима Мартинюка, здійснюватиметься фінансами та землею.

Фінансову частину буде забезпечено дотуванням (зокрема, фермерів, які почали з нуля свій агробізнес), здешевленням кредитів і агрострахуванням. Земельні інструменти підтримки будуть, серед іншого, спрямовані на стимулювання оренди землі для ведення садівництва, виноградарства, хмелярства, виробництва органічної продукції.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини