Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Нацбанк скоригував заходи впливу до банків

7 вересня 2017, 15:14
204
0
Реклама

Тепер не може бути підставою для запровадження особливого режиму контролю за діяльністю банку та призначення куратора отримання банком кредиту для підтримки ліквідності як стандартного інструменту регулювання.

Нацбанк має право встановити банку підвищені нормативи, якщо сукупний розмір кредитного ризику за активними операціями на 15 % менше допустимого. Рішення про обмеження операцій тепер приймається у разі порушення банком більше двох разів протягом місяця нормативу миттєвої ліквідності.

Також запроваджено нові умови нарахування штрафів за порушення банками вимог фінансового моніторингу. Якщо раніше вони нараховувалися в процентному значенні від розміру статутного капіталу банку, то тепер визначатимуться в межах максимального суми за відповідний вид порушення.

Ці зміни передбачено такою, що набрала чинності, постановою Правління НБУ від 31.08.2017 № 84, якою внесено корективи до Положення про застосування Національним банком України заходів впливу. Само Положення затверджене постановою Правління НБУ від 17.08.2012 № 346.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини