Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Вимоги до експертів у сфері будівництва буде скориговано

5 вересня 2017, 12:15
282
0
Реклама

Усі питання, пов'язані з проектною документацією на будівництво, потребують високої юридичної акуратності. Це стосується не лише до виконання вимог документів, а й до якості власне нормативних документів.

На початку цього року Законом «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення містобудівної діяльності» було внесено зміни до Закону «Про регулювання містобудівної діяльності», якими встановлено деякі вимоги до експертизи проектів будівництва об'єктів і до організацій, що проводять таку експертизу. Цим нормам Закону перестали відповідати низка положень Критеріїв, яким повинні відповідати експертні організації, затверджених наказом Мінрегіону від 23.05.2011 р. № 53.

З метою приведення нормативно-правового акта у відповідність до вимог чинного законодавства у сфері містобудування Мінрегіон розробив проект наказу, що передбачає затвердження нової редакції Критеріїв, яким повинні відповідати експертні організації, та Порядку формування і ведення переліку експертних організацій, що здійснюють експертизу проектів будівництва.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини