Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

ДФС перейде на електронне спілкування з великими платниками податків

21 серпня 2017, 09:01
237
0
Реклама

Днями урядом запропоновано черговий захід з оптимізації взаємодії фіскалів і платників податків. На цей раз Мінфін ініціює заміну поштових відправлень електронними з використанням електронного цифрового підпису. Згідно з проектом відповідного наказу ДФС повідомлятиме платників податків про внесення їх до реєстру великих платників податків через Інтернет. Платники податків також повідомлятимуть ДФС про зміну основного місця обліку чи реорганізації шляхом електронних повідомлень замість поштових.


Нагадаємо, нещодавно ДФС дала чергове роз'яснення щодо дій платників податків, які постраждали від вірусу Petya. У зв'язку кібератакою на комп'ютерні мережі платників податків, якими було підписано договір про визнання електронних документів, внаслідок чого неможливо використовувати посилені сертифікати відкритих ключів і подавати звітність в електронному вигляді, платнику необхідно:


- звернутися до Акредитованого центру сертифікації ключів (далі - АЦСК), ключами якого було підписано договір, із заявою про скасування ЕЦП;


- отримати нові посилені сертифікати ЕЦП у будь-якому АЦСК;


- переукласти договір з дотриманням умов щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.


Договір набуває чинності з моменту його підписання сторонами і діє до закінчення строку дії посилених сертифікатів відкритих ключів.


З таким роз'ясненням з розділу 135.03 модуля БАЗА ПОДАТКОВИХ ЗНАНЬ можна ознайомитися в системах ЛІГА:ЗАКОН.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини