Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Дозволи на спецводокористування невдовзі стануть електронними

14 серпня 2017, 11:39
197
0
Реклама

Голова Держводагентства Ірина Овчаренко повідомила, що Держводагенство працює над тим, щоб найближчим часом дозвіл на спеціальне водокористування став електронним. Впровадження такого дозвільного механізму обумовлене тим, що такий дозвіл - це не лише інструмент управління кількістю води, а й важіль впливу на її якість. Цей захід є одним з кроків на шляху створення нормативної та методологічної бази для впровадження інтегрованого управління водними ресурсами відповідно до європейських стандартів.

Нагадаємо, що віднедавна видачу спеціальних дозволів виключено з компетенції обласних, Київської та Севастопольської міських рад та держадміністрацій. Окрім цього, вторинні водокористувачі (які не мають власних водозабірних споруд) отримують воду із водозабірних споруд первинних водокористувачів і скидають стічні води в їх системи на підставі договору про водопостачання та водввідведення без отримання дозволу на спеціальне водокористування. При цьому стічні води у водні об'єкти скидаються на підставі дозволів на спеціальне водокористування. Такі положення перадбачено Законом № 1830-VIII, що набрав чинності 4 червня 2017 року.

Також нещодавно Мінприроди наказом від 23.06.2017 р. № 234 затвердило форму дозволу на спеціальне водокористування. Для отримання дозволу юридична або фізична особа, ФОП подають заяву про отримання (переоформлення, отримання дубліката, анулювання) дозволу відповідну заяву та документи згідно із затвердженим переліком. Видача або надання відмови у видачі дозволу на спеціальне водокористування здійснюється протягом 30 календарних днів.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини