Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Енергосервісні договори дадуть змогу заробити на модернізації 10 тис. бюджетних установ

8 серпня 2017, 11:47
239
0
Реклама

Інформацію приблизно про 10 тис. таких шкіл, дитсадків, лікарень та інших установ узагальнено в Національній базі потенційних об'єктів енергосервісу, розміщеній на сайті Держенергоефективності.

Механізм енергосервісних договорів (ЕСКО) у бюджетній сфері в Україні запроваджено законами «Про запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації» та «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо запровадження нових інвестиційних можливостей, гарантування прав та законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності для проведення масштабної енергомодернізації». Примірний енергосервісний договір затверджено постановою КМУ від 21.10.2015 № 845.

Згідно з цими документами бюджетні установи можуть укладати з енергосервісними компаніями договори на енергоефективні заходи (наприклад, утеплення будівель). При цьому всі роботи здійснюватимуться за рахунок самої компанії, а отримуватиме оплату вона вже після енергомодернізації виключно із суми економії коштів, витрачених на оплату енергоносіїв і комунальних послуг. Законодавство містить механізм, що гарантує отримання інвестором відшкодування з бюджету його витрат з певним прибутком.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини