Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Під час зміни власника агропідприємства потрібно буде укладати новий договір оренди землі

7 серпня 2017, 12:50
205
0
Реклама

Радник Міністра внутрішніх справ Михайло Апостол озвучив свою пропозицію щодо правової перешкоди аграрним рейдерам. Ініціативу було почуто в парламенті, і почалася підготовка відповідного законопроекту.

Суть пропозиції - доповнення профільного законодавства нормою, суть якої зводиться до того, що в разі зміни власника або співвласника агропідприємства, що сталася внаслідок продажу корпоративних прав, договір оренди землі втрачає свою чинність і підлягає переукладенню з новим власником.

Така норма, на думку автора ініціативи, має захистити права власників земельних паїв. Необхідність підтримання такого застереження законодавцем підкреслив і народний депутат Ігор Бриченко, який наголосив на важливості запропонованої правової норми в боротьбі з аграрним рейдерством.

Нагадуємо, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії стосовно свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та запобігти спробам рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини