Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Під час зміни власника агропідприємства потрібно буде укладати новий договір оренди землі

7 серпня 2017, 12:50
154
0
Реклама

Радник Міністра внутрішніх справ Михайло Апостол озвучив свою пропозицію щодо правової перешкоди аграрним рейдерам. Ініціативу було почуто в парламенті, і почалася підготовка відповідного законопроекту.

Суть пропозиції - доповнення профільного законодавства нормою, суть якої зводиться до того, що в разі зміни власника або співвласника агропідприємства, що сталася внаслідок продажу корпоративних прав, договір оренди землі втрачає свою чинність і підлягає переукладенню з новим власником.

Така норма, на думку автора ініціативи, має захистити права власників земельних паїв. Необхідність підтримання такого застереження законодавцем підкреслив і народний депутат Ігор Бриченко, який наголосив на важливості запропонованої правової норми в боротьбі з аграрним рейдерством.

Нагадуємо, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії стосовно свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та запобігти спробам рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини