Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розпочато розробку Стратегії розвитку галузі тваринництва

7 серпня 2017, 09:01
210
0
Реклама

Стратегію має бути розроблено Мінагрополітики спільно з представниками Мінекономрозвитку, Мінфіну, МОЗ, Держпродспоживслужби, Держрегуляторної служби, НАН України, а також громадських організацій у галузі тваринництва.

Виступаючи 4 серпня на робочій зустрічі, Олена Ковальова, заступник Міністра аграрної політики України, зазначила, що стратегія має три напрями: племінна та селекційна робота, протиепізоотичні заходи та ветеринарія, заходи з нарощування поголів'я тварин і для просування на зовнішні ринки. Ці питання наразі є найбільш актуальними для розвитку галузі тваринництва. На зустрічі також було заслухано пропозиції щодо посилення інституційної спроможності Держпродспоживслужби, налагодження роботи у сфері ідентифікації сільськогосподарських тварин. Було обговорено питання вдосконалення селекційно-племінної справи.

За підсумками зустрічі вирішено створити робочу групу з розробки проекту Стратегії розвитку галузі тваринництва на період до 2030 року та проекту концепції Державної цільової програми селекції у тваринництві на період до 2025 року.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини