Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розподіл електроенергії: на що важливо звернути увагу в ліцензійних умовах

31 липня 2017, 17:35
239
0
Реклама

Затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії, що містять вичерпний перелік документів, які додаються до заяви про отримання ліцензії, а також коло обов'язкових для виконання вимог, умов і правил.

Так, до ліцензіата встановлюються кадрові, організаційні та технологічні вимоги, яких він повинен дотримуватися під час провадження госпдіяльності. Зокрема, ліцензіат повинен:

- не допускати перехресного субсидіювання;

- вести окремо облік доходів і витрат за розподілом електроенергії та інших видів діяльності;

- забезпечувати щоквартальне і щорічне подання НКРЕКП інформації про результати виконання спеціальних вимог під час провадження інших видів діяльності;

- не допускати здійснення контролю над ліцензіатом резидентами країни-агресора.

Крім того, важливо врахувати, що до переліку документів, які подаються регулятору для отримання ліцензії, входять:

- розрахунок тарифу на розподіл електроенергії;

- відомості про місця та засоби провадження госпдіяльності з розподілу електроенергії, до яких додаються електронні географічні карти відповідних територій адміністративно-територіальних одиниць;

- інформація про точки комерційного обліку, прилади та автоматизовані системи, що забезпечують комерційний облік електричної енергії на кордоні розмежування балансової належності між ліцензіатом та іншими власниками електричних мереж.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з розподілу електричної енергії затверджено постановою НКРЕКП від 25 липня 2017 року № 932. Ліцензіати мають привести свою господарську діяльність у відповідність до нових вимог, а також протягом півроку з дня набрання чинності постановою подати до органу ліцензування відповідні документи та відомості.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини