Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Уряд розгляне пропозиції щодо реформування митниці

27 липня 2017, 15:34
224
0
Реклама

Наприкінці березня 2017 року уряд схвалив Концепцію реформування ДФС, включаючи митний напрям. Концепцію було підготовлено Мінфіном з урахуванням рекомендацій МВФ, митних стандартів ЄС і рекомендацій митно-прикордонної служби США.

Для реалізації Концепції Мінфін розробив проект Плану дій з реформування митниці, що передбачає 19 напрямів, у яких повинні впроваджуватися зміни. Перший варіант проекту було опубліковано наприкінці травня. Наразі підготовлено остаточний варіант, який до кінця липня має бути розглянуто на засіданні Кабміну.

Повідомляється, що до розробки проекту Мінфін залучав народних депутатів, представників бізнесу, експертного середовища та громадськості. Тому в документі вдалося знайти баланс інтересів держави і бізнесу.

Напрями, за якими має йти реформа митниці: законодавство, організація й управління, митна етика, навчання, комунікація, управління кадровими ресурсами, митні зобов'язання, сприяння торгівлі, безпека ланцюга постачань, управління ризиками, контроль на кордоні й усередині країни, правоохоронна і слідча діяльність, митний транзит, пост-митний контроль і митний аудит, права інтелектуальної власності, інформаційні та комунікаційні технології, інфраструктура й обладнання, митна лабораторія, внутрішній аудит.

Щодо кожного з напрямів передбачено перелік заходів - з датами, відповідальними органами та назвами нормативних актів, які слід розробити або до яких необхідно внести зміни для досягнення поставлених завдань.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини