Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

Китайским споживачам все більше подобаються імпортні продукти

6 серпня 2018, 14:29
308
0
Реклама

Китайське інформагенство «Сіньхуа», посилаючись на дані Головного митного управління КНР, повідомило про 25% зростання у 2017 році імпорту продуктів харчування. Загальний обсяг їх імпорту склав 58,28 млрд дол. США. Серед найбільш популярних - м'ясо, масло, молочні продукти.

Згідно з доповіддю Державного комітету у справах розвитку і реформ КНР, в 2017 році коефіцієнт Енгеля (питома вага витрат населення на продукти харчування в споживчих витратах) вперше знизився до 29,3%, що нижче кордону в 30%, встановленого Продовольчою і сільськогосподарською організацією ООН для визначення заможного рівня життя населення. При цьому потрібно враховувати, що чим багатшими стають споживачі, тим вони більше схильні обирати якісь незвичні, екзотичні продукти.

Збільшенню імпорту сприяло не лише збільшення якості життя населення, а й низка заходів із суттєвого зниження тарифів на імпорт так само, як і розвиток транснаціональної електронної торгівлі та митних перевезень. На сьогодні функціонує понад 20 тисяч платформ транснаціональної електронної комерції.

Для прикладу, лідер ринку - корпорація Alibaba через власну дочірню компанію з доставки посилок Cainiao Network володіє на всіх континентах 110 складами, які обслуговуються 74 транскордонними логістичними лініями, а також пропонує послуги у 224 країнах та регіонах світу.

Динамічний розвиток імпортного сегменту ринку харчових продуктів Китаю надає можливість українським агровиробникам диверсифікувати напрямки експорту.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини