Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Розширено перелік банків - учасників програми часткової компенсації вартості сільгосптехніки

20 липня 2017, 11:13
567
0
Реклама

19 липня уряд розширив перелік банків, куди можуть звернутися сільгоспвиробники для отримання 20 % компенсації за придбання сільськогосподарської техніки й обладнання вітчизняного виробництва. Тепер отримати її можна буде не лише через державні банки, а й через банки з часткою держвласності не менше 75 %.

У Мінагрополітики розраховують, що цей захід повинен підтримати як аграріїв, так і вітчизняних виробників сільгосптехніки. Крім того, за словами заступника Міністра Максима Мартинюка, реалізація цієї програми дасть змогу створити умови для залучення світових лідерів галузі та інвесторів до розміщення своїх технологічних виробництв на території України.
Перелік техніки, 20 % вартості якої компенсується за рахунок бюджетних коштів, затверджено міжвідомчою комісією, він містить 40 українських заводів-виробників (майже 800 одиниць техніки та обладнання). З процедурою отримання компенсації вартості сільгосптехніки й обладнання вітчизняного виробництва можна ознайомитися в розділі «Підтримка аграріїв» на сайті Мінагрополітики.
Нагадаємо, згідно із затвердженою Кабміном процедурою для отримання компенсації за техніку сільгоспвиробнику слід подати до банку заявку і підтвердні документи щодо придбання техніки. Після отримання відповідних документів Мінагрополітики в місячний строк перераховує кошти банку, і той в одноденний строк компенсує покупцеві 20 % вартості придбаної техніки (без ПДВ).

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини