Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

У фермерів є можливість отримати фінансову підтримку

19 липня 2017, 13:22
207
0
Реклама

Почався конкурс на отримання фінансової підтримки аграріями в рамках бюджетної програми «Надання кредитів фермерським господарствам». Переможці конкурсу отримують фінансову підтримку на поворотній основі в розмірі, що не перевищує 500 тис. грн, із забезпеченням зобов'язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Подати документи на конкурс можна до середини серпня.

До участі в конкурсі допускаються всі фермерські господарства, окрім тих, що:

- мають заборгованість перед Українським державним фондом підтримки фермерських господарств та його регіональними відділеннями;

- визнані банкрутами;

- щодо яких порушено справу про банкрутство;

- перебувають на стадії ліквідації;

- у яких виявлені факти незаконного одержання та / або нецільового використання бюджетних коштів.

Більш детальну інформацію про конкурс можна отримати на сайті Українського державного фонду підтримки фермерських господарств. Перелік документів, які подаються для участі в конкурсі, визначено постановою Кабінету Міністрів України № 1102 від 25.08.2004 р.

Нагадаємо, нещодавно уряд збільшив розмір компенсації по кредитах для фермерів. Аграрії з чистим доходом від реалізації продукції в 10 млн грн, а також фермери, які розводять велику рогату худобу, зможуть отримати компенсацію за кредитами в розмірі облікової ставки НБУ (12,5%). При доході в більш ніж 10 млн грн, будуть компенсовані відсотки по кредитах в розмірі половини актуальної облікової ставки НБУ. Йдеться про постанову Кабміну від 12.07.2017 № 502, що вносить зміни в п. 4 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для фінансової підтримки заходів в агропромисловому комплексі шляхом здешевлення кредитів. При цьому така компенсація не може перевищувати розміру відсотків, передбаченого кредитним договором.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини