Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську
ЗЕД

У Європу можна експортувати ще більше товарів

17 липня 2017, 15:38
205
0
Реклама

Рада Європейського Союзу повідомила про затвердження тимчасових торгових преференцій для України. Вони наберуть чинності до кінця вересня поточного року і будуть застосовуватися протягом трьох років.
Згідно з офіційним повідомленням Ради ЄС, це рішення спрямоване на поліпшення доступу українських експортерів на ринок ЄС, зважаючи на складну економічну ситуацію і зусилля з економічних реформ, які здійснюються Україною.
Міністр закордонних справ Естонії Свен Міксер заявив: «Сьогоднішнім рішенням ми дозволяємо експортувати більше українських товарів в ЄС. Це наш обов'язок - підтримувати Україну і кріпити наші економічні і політичні зв'язки, навіть в умовах триваючого конфлікту в цій країні ».
Нагадаємо, 4 липня Європейський парламент проголосував за надання Україні додаткових торгових преференцій на безмитний експорт деяких видів продукції. Йдеться про збільшення квот на томати, пшеницю, кукурудзу і мед. Перед цим, 1 червня Європарламент ухвалив попереднє рішення про розширення торгових преференцій для українських товарів. Остаточне рішення повинні були пропрацювати Європарламент, Єврокомісія і Рада ЄС.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини