Ця сторінка також доступна для перегляду українською мовою

Перейти до української версії сайту

Київська прокуратура займається поверненням у власність міста захопленої нерухомості

17 липня 2017, 09:01
136
0
Реклама

Прокуратура міста Києва повідомила про участь у судовому провадженні щодо повернення в комунальну власність нежитлових приміщень вартістю понад 16 млн гривен, що знаходяться в Печерському районі міста Києва.

Зазначені приміщення як невід'ємна частина всього житлового будинку входять до складу технічних приміщень, розташованих між першим і другим поверхами житлового будинку, і є об'єктом комунальної власності територіальної громади міста Києва. Проте у вересні 2015 року зазначене комунальне майно було переоформлено на приватну особу (із застосуванням підроблених документів).

Враховуючи те, що Київською міською радою ніякого рішення про приватизацію зазначеного комунального майна не приймалося і право власності територіальної громади на нього не припинялося, місцева прокуратура звернулася до господарського суду Києва з позовом про витребування вказаних приміщень з незаконного володіння. Крім того, за фактом незаконного заволодіння комунальним майном триває досудове розслідування.

До речі, про зміни в реєстрі нерухомості можна оперативно дізнатися через SMS-повідомлення, електронним листом, а також через сповіщення в кабінеті користувача за допомогою спеціального сервісу SMS-Маяк, запущеного на технічній базі «ЛІГА:ЗАКОН». Контролюючи реєстраційні дії щодо свого майна, власник зможе швидко відреагувати на незаконні дії та запобігти спробам рейдерського захоплення.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Головні новини і аналітика для вас по буднях
Схожі новини