Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Приєднання до інженерних мереж нормативно можуть спростити

13 липня 2017, 13:00
208
0
Реклама

30 депутатів від різних фракцій значаться авторами законопроекту № 6671 від 06.07.2017 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо сприяння розвитку промисловості, інвестиційної діяльності, захисту та гарантування прав і законних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності». Такий авторський склад дає підстави вважати, що у законопроекту високі шанси бути прийнятим.

У документі пропонується кардинально змінити існуючу зараз у країні модель підключення до інженерних мереж (електро-, тепло-, водо-, газопостачання тощо), яка викликає масу нарікань. До найважливіших змін процедури можна віднести:

- заявник може сам (із залученням спеціалізованих організацій) розробити проект технічних умов і додати його до заяви;

- реакція на заяву має бути отримана протягом 30 робочих днів;

- технічні умови не можуть містити вимог придбавати товари чи послуги або обов'язки проводити будь-які роботи на користь будь-яких юридичних чи фізичних осіб;

- після отримання технічних умов замовник самостійно здійснює будівництво об'єктів інфраструктури;

- якщо споруджені інженерні мережі передаються на баланс відповідному суб'єктові надання технічних умов, то останній зобов'язаний у шестимісячний строк відшкодувати замовникові понесені ним витрати, підтверджені незалежною оцінкою.

У разі якщо суб'єкт надання технічних умов прийняв рішення про самостійне будівництво інженерних мереж, то укладається тристоронній договір на зазначені роботи. На замовника цим договором покладається функція контролю за своєчасністю проведення робіт.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини