Ця сторінка доступна рідною мовою. Перейти на українську

Будівельна дерегуляція: які види робіт можна проводити за спрощеною процедурою?

12 червня 2017, 15:23
181
0
Реклама

Однією з нещодавніх новацій у правовому регулюванні містобудівної діяльності є спрощення погоджувальних процедур в окремих видах будівництва. Так, Закон «Про регулювання містобудівної діяльності» уповноважив Уряд визначити перелік будівельних робіт, які не потребують документів, що дають право на їх виконання, та після закінчення яких об'єкт не підлягає прийняттю в експлуатацію. 7 червня 2017 року Кабмін затвердив такий Перелік, і він набув чинності 10 червня.

Перелік містить 19 позицій робіт як загального характеру (різноманітні переобладнання приміщень, зведення невеликих конструкцій на присадибних ділянках тощо), так і галузевих (спеціальні споруди оборонного, транспортного та іншого призначення тощо). Також у Переліку окремо зазначено, що під спрощену процедуру будівельних робіт підпадає і знесення самочинно збудованих об'єктів за рішенням суду.

При цьому виконання будівельних робіт повинно здійснюватися з дотриманням вимог законодавства, будівельних норм, стандартів і правил. Окрім цього, дія Переліку не поширюється на об'єкти, що належать до пам'яток культурної спадщини.

Залиште коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар
УВІЙТИ
Підпишіться на розсилку
Щопонеділка отримуйте weekly-digest про ключові події бізнесу
Схожі новини